Na vrh

FK “Unis” – FK “Ilijaš” 5:1

Pet golova, pet različitih strijelaca za “Unis”! Da je bilo i ubjedljivije, ne bi bilo nezaslzluženo, ali daleko od toga da je bilo lagano! Gosti su, barem u prvom dijelu, imali niz prilika za pogodak, ali “Unis” je na golu imali raspoloženog Ibru Hodžića, pa je poluvrijeme zavrseno 1:1!”Unis” je postigao gol preko Maka Muharemovića, a “Ilijaš” je poravnao preko Hamze Hodžića. Drugo poluvrijeme bila je jednosmjerna ulica! Na samom pocetku drugog dijela “Unis” postiže gol preko Anesa Haurdića, a odmah potom, nakon kornera kapitena Alena Smajića, pogodio je i Almin Zukić.Na 4:1 nas je poviso Hajrudin Karasalihović, a posao je dovršio Elmin Joldić za konačnih 5:1!
NK “Ozren” je poražen od FK “Pofalićki”sa 2:1, a oslabljeni rukometaši su poraženi u Gračanici od istoimenog tima sa 32:30.