Novosti, Obavještenja|

Dana 08.08.2022. godine došlo je do intezivnijih padavina i umjereno jakog vjetra na području Kantona Sarajevo pa tako i na području općine Vogošća.

Ovim putem Vas obavještavamo da je na području naše općine u toku protekle noći puhao umjereno jak vjetar koji nije donio probleme stanovnicima naše općine.

Padavine u navedenom periodu bile su jačeg intenziteta tako da su se na području općine Vogošća na lokalnim putevima i drugim mjestima stvorili umjereni potoci koji nisu prouzrokovali veće štete. U toku noći 08.08.2022. godine putem Operativnog centra kantonalne uprave civilne zaštite prijavljeno je KOC-u izlijevanje kanalizacije u ulici Jošanička na broju 10. Tim povodom je obaviještena Komunalna služba civilne zaštite Općine Vogošća.  Trenutno vrijeme je bez padavina i vjetra.

Comments are closed.

Close Search Window