Obrazovanje|

U nizu značajnih inicijativa kojima nastojimo unaprijediti okruženje naše škole, nedavno smo uspješno realizirali zamjenu podova u dvije učionice: onoj namijenjenoj nastavi iz Geografije i Historije, te učionici za Engleski jezik. Ovi radovi su izvedeni tokom zimskog raspusta, a finansirani su iz budžeta škole.

Želimo iskazati zahvalnost upravi škole koja kontinuirano ulaganjem truda i sredstava stvara optimalne uvjete za učenje i rad našim učenicima. Nadamo se da će naši učenici i dalje cijeniti napore koje škola čini kako bi im pružila ugodno i stimulativno okruženje za učenje. Istovremeno, pozivamo ih da aktivno sudjeluju u očuvanju izgleda školskih prostora, učionica i dvorišta.

Naša škola nastavlja biti primjer izvrsnosti ne samo po svojoj vanjštini, već i po kvaliteti rada i postignutim rezultatima. Odlučni smo u nastojanju da i dalje pružamo najbolje moguće uvjete za naše učenike kako bismo zajedno gradili budućnost.

(PREUZETO SA WEB STRANICE O.Š. “IZET ŠABIĆ”)

Comments are closed.

Close Search Window